| AlexMatei326 a întrebat:

Salutare TPU, as vrea sa deschid un site, sa investesc timp si bani in el. Sunt foarte nehotarat si nu stiu ce fel de site sa deschid. Ma ajutati cu niste pareri? (Funda)

2 răspunsuri:
| BIoody a răspuns:

Pai depinde ce iti place tie big grin
poti face ceva din placere, site propriu, dar e recomandat blog e muult mai ieftin si chiar gratis, sau poti face forum personal cu orice de la agricol, social, vanzari, informatii, IT, turism, gaming, broadcasting etc
Ai mai multe variante, poti face cum am mai zis pentru tine personl, sau poti face ceva din care sa faci profit, un mediu profitabil online, dar iti va trebuii timp si experienta si poate mai multi oameni, si bani bine intales. poti cauta pe net mai multe informatii, dar cum am zis depinde CE ITI PLACE, si daca vrei sa fie personal sau mai mult pentru profit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceva la care te procepi... asa ar fi. logic