| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am optat pentru a-mi sterge\dezactiva contul de Facebook din motive personale. As vrea sa stiu daca pot sa-mi fac un nou cont de Facebook cu aceeasi adresa de mail pe care am folosit-o la contul vechi.Acord funda!
:"

Răspuns Câştigător
| wenom18 a răspuns:

Ba da poti,intra pe contul vechi dai la setari si alegi sa editezi de acolo adresa de mail si iti pui alta adresa de mail, pe urma stergi contul vechi de e-mail din sincronizare, apoi iti creezi alt cont de facebook cu contul dorit de e-mail dorit de tine, daca nu te descurci lasi mesaj si iti voi spune pas cu pas, bafta

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu, nu poti, doar un cont de facebook pentru un email.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok, iti multumesc dar contul de facebook mi se va sterge definitiv? Pentru ca asta vreau.

| MskDesign a răspuns:

Si eu am dezactivat facebook-ul acum un an jumate si zilele trecute am vrut sa vad daca il pot reactiva.Surpriza! L-am reactivat si era exact cum l-am lasat.Cu aceeasi adresa de email nu iti poti face cont.