| qwerty1234567 a întrebat:

DAU FUNDA! Vreau sa imi schimb telefonul si nu stiu ce sa aleg dintre note 5 si 7 edge. Care credeti ca e cel mai bun pentru mine? (mentionez ca doresc sa tineti cont de: marime, durata bateriei, camera, sa ma tia cat mai mult telefonul, adica cel putin 2-3 ani, etc)

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

Daca iei Samsung, macar ia note, te ajuta la mai multe lucruri, in special la ce vrei tu.
Daca stai si asculti dupa x si y care zic ca telefonul x e prost, telefonul y are nu stiu ce chestii naspa, nu iti mai iei nimic. Note-urile sunt mai mari, au mai multa baterie, au functii mai multe care sunt si utile, s7 si s8, mai ales edge-urile vin cu mici rahaturi de functii in plus... care sunt doar in plus laughing

2 răspunsuri:
| GuessWho06 a răspuns:

Salut. Note 5 a fost destul de problematic, stii si tu problemele cu bateria care era cam "exploziva". 7 Edge e destul de stabil, indeplineste toate conditiile tale. Ti-l recomand cu drag.

| carolinaanamaria05 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iti ei un note 5. Deoarece ecranul mare de la 7 edge este predispus la micile accidente.(doamna mea de muzica a avut 7 edge si i s-a spart ecranul in mai putin de o luna.)Sper ca te-am ajutat. Vreau funda