| Scr_C-tin_1990 a întrebat:

Salut, doresc să îmi achiziționez și eu un smartphone nou, aș dori să știu care este cel mai ok la ora actuală ca durată de viață a bateriei, cameră și rapiditate. nu contează prețul. mă puteți ajuta? Eu unul personal am văzut păreri bune despre LG G4 și Samsung Note 5, dar sunt deschis ofertelor, nu vreau să fac o greșeală. Conteaza foarte mult bateria pentru mine

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt de acord că LG G4 e cel mai bun telefon al momentului. Mi se pare un telefon remarcabil...își merită banii!

| KodrutZ a răspuns:

Note 5, in principiu, si mai iei un power bank ca sa il ai in caz de ceva.

| Cring_Dorian_1998 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D2XP5BBBM/ acesta are o baterie foarte buna e de 3000 de maH

| romero7 a răspuns:

Asus Zenfone 2 un telefon foarte bun