| Beard a întrebat:

De 2-3 zile mi-am schimbat windowsul si nu merge sonorul.Am instalat driverele toate si tot nu mergem, m-am uitat si la alte metode pe YouTube si tot nu merge.Va rog ajutati-ma! Dau funda celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Probabil ca ai instalat drivere ce nu iti sunt de folos. instaleaza driverele necesare configuratiei pc.

| dannyel86 a răspuns:

Daca Windows-ul e diferit de cel anterior, driverele s-ar putea sa nu fie compatibile cu acesta. Ori producatorul are pe site-ul oficial driverele potrivite cu Windows-ul actual, ori nu a oferit deloc drivere pentru sistemul de operare instalat la tine.
Vezi pe pagina producatorului placii de baza/sistemului driverele de care ai nevoie, compatibile cu Windows-ul detinut.