| Valentinbaciu2002 a întrebat:

De un timp, m-ar tenta sa cumpar un smartwatch (drept cadou), pana in 200 de lei. 3 dintre ceasuri, mi-au atras atentia pentru functiile asemenea unui telefon, adica : sa poti vorbi la el. Intrebarea mea este : care dintre urmatoarele ceasuri se aud clar si functioneaza in reteaua DIGI? Am intrebat asta deoarece eu nu am gasit vreun review in limba romana. Smartwatch-urile sunt:
EVOLIO x-watch PRO;
IMK DZ09 PLUS (2016);
iUni GT08 s PLUS.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bulzant a răspuns:

Smartwatch-urile se conecteaza la telefon, si poti face apeluri cu ajutorul telefonului, necontand reteaua, iar in privire cu modelul pe care vrei sa il alegi eu ti-as preomanda EVOLIO x-watch PRO.