| Kindal38 a întrebat:

De curând mi-am comandat de pe eMAG un smartwatch DZ09 vandut si livrat de iuni la pretul de 50 lei. As vrea sa imi spuneti dacă este bun.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

E un ceas ieftin si facut de o firma anonima. Sunt sanse sa fie bun si sa mearga cum trebuie, si la pretul pe care il are nu prea ai ce sa reprosezi.

| Kindal38 explică (pentru Wr3nch):

Frate nu este facut de o firmă anonimă iuni este o firmă populara

| Simpatic a răspuns (pentru Kindal38):

Tu intrebi tu raspunzi daca sunt smartwatchuri si de +3000 de lei, al tau pe scara aceasta a calitatii unde se situeaza, de asta ti-a raspuns lumea ca este prea ieftin, iar ieftin si bun nu prea exista.
Oare o masina de 7000 de euro este ca una de 70.000 euro?

| Kindal38 explică (pentru Simpatic):

Am văzut un ceas la fel Dz09 de 113 lei si avea recenzii proaste. Dz09 de 50 lei avea numai recenzii bune. A si am uitat sa mentionez e la reducere de la 100 lei.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prea ieftin, prea ca la țară!

| Kindal38 explică (pentru darrio2007):

Frate am întrebat dacă este un ceas bun

| darrio2007 a răspuns (pentru Kindal38):

E bun. Pentru o perioada scurta.

| BobocNicolas1995 a răspuns:

Pret-calitate e bun