| anonim_4396 a întrebat:

Laptopulmeu merge mai greu si m-am uitat in task manager si ii din cauza Disk-ului. Dar nu stiu cum sa remediez problema. Poate fii din cauza caam windows 10 pro piratat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Windows 10 forta hard-ul acum ceva timp
http://www.makeuseof.com/......rformance/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi ce procesor, suprasolicita hdd-ul. In caz du-te la taskmanager si dai resource monitor, si vezi exact pe hdd ce se intampla acolo, ce scrie/citeste de il supraincarca.

| Niklauss a răspuns:

Ii din cauza la w10 care merge ca naiba ba ca ii original ba ca ii priatat.
Mai bine iti pui w8