| AlexIonete a întrebat:

am o problema:ieri cand am aprins pc-ul s-au auzit niste beepuri scurte si dupa ce a intrat in windows pc-ul mergea sacadat rau si in task manager la Cpu si memorie era full si la hard-disk 0, refreshul se oprise(de la task manager. doar atat imi arata). Dupa ce m-am uitat in el, am observat ca nu are nimic defect. dar tot s-au auzit beepurile, 21 la numar si erau scurte. De la ce poate sa fie? VA ROG MULT SA MA AJUTATI. AM MARE NEVOIE DE EL IN VACANTA ASTA...

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Acele beep-uri înseamnă ceva.Depinde de ce placă de bază ai ca să îți pot spune ce înseamnă.
Ca alternativă încearcă un boot cu o distribuție de linux de pe Live cd.Debian-ul te poate ajuta că va lucra repede în mod live cd. și dacă totul e în ordine înseamnă că e de la Windows problema sau de la alt hardware.Succes

| 95Cosmin a răspuns:

Eu as zice ca ai virusi, incearca sa reinstalezi windowsu, alta solutie nu am.