| Duckey a întrebat:

Salutare TPU, nu stiu ce am facut la tastatura dar cand tin apasat pe shift + butoanele de sus numerotate cu cifre si semne imi apar decat cifre, nu mai imi apar deloc simbolurile. chiar daca dau pe caps lock tot asa imi apare. ce trebuie facut sa-mi apara din nou simbolurile. va rog urgent promit funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iati alta ce pl m, daca ai desfacuto ca sa o cureti clar, s-a dus, asa am patit eu, sau delegrat toate, sau e foarte doarte mult praf inauntru