| Innovation a întrebat:

Ajutor! Nu stiu ce are calculatorul >meuCand scriu la tastatura in loc nu imi merge punctul nu imi mai apar mai multe semne de >punctuatieMa scuzati ca nu pot pune punctul dar cand apas imi apara semnul >acelaDaca dau sa activez caps lock scriu cu litera mica< si daca nu e activat scriu cu litera marecand vreau sa dau in jos din rotita de la mouse nu mergeDaca sunt pe o pagina de internet

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Fix acelasi lucru mi s-a intamplat si mie mai demult. Am schimbat-o, apoi sora mea mai mica mi-a marturisit ca varsase ceai pe ea dar nu a spusca sa nu o certam. Deci, cam asta cred ca s-a intamplat si la tine. Eu zic sa incerci cu tastatura unui prieten si vezi daca-ti merge. Daca merge, e de la a ta si trebuie schimbata. Daca nu, reinsaleaza windowsul si incearca din nou.

Multa bafta!

| GregHouse a răspuns:

Pe ce limba ai tastatura? Din bara se poate schimba limba, daca nu e engleza apar unele diferente.

| Sabryna2997 a răspuns:

E o defectiune din tastatura.

| Innovation explică (pentru Sabryna2997):

Pana acum mergea bineSi nu e legat numai de tastatura

| Innovation explică (pentru Sabryna2997):

Ana acum mergea bineSi nu e legat numai de tastatura