| anonim_4396 a întrebat:

Help! Nu imi merge tastatura la calculator, e marca Serioux (s`au cum se scrie). Cand pornesc pc`ul se aprind cele 3 beculete,se sting,apoi se aprinde Num Lock,iar apoi se repeta chesti asta inca odata si imi da impresia ca merge, dar de fapt NU!
Cand scriu cu litera mare de pe tastatura pc`ului se aprinde si Caps Lock la tastatura, dar butoanele tot nu merg no talking.Si daca intrebati daca am desfacut`o...pai da,pentru ca nu merge deloc,dar am reasamblat`o! mi-a mai facut asa de cateva ori, dar si-a revenit dupa ce am invartit putin firul care intra in ea, dar acum chiar nu stiu ce sa-i mai fac rolling eyes! Sfaturi?

3 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Poate e de la windows.Ai incerca sal schimbi?

| anonim_4396 explică (pentru raducebotari):

Nu.

| raducebotari a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai incearca. Odata la mine tastatura si mousul se stingeau din senin.Am reinstal windowsul si problema era rezolvata.