| Denis123456789123456789 a întrebat:

Recent am luat un virus de pe internet numit Malware si nu reusesc sa gasesc cum sa scap de el. Am incercat cu Malware detected si cu SUPERAntiSpyware daca ma poate ajuta cineva va rog sa spuna!

Dau si funda

4 răspunsuri:
| Lego_Pante_1995 a răspuns:

Malware nu este numele unui virus, Malware inseamna virus, daca ai ceva gen BitDefender, sau AvastAntivirus, folosestele fiindca sunt bune! Sper ca te-am ajutat

| Jipa95 a răspuns:

Descarca malwarebites, si da o sanare completa a sistemului cu el : https://www.malwarebytes.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malwarebites antimalware. Duapp ce il instalezi intri la setari si nu il lasi in timp real.Il deschizi, dai lcik pe NU, sa nu updatez esau daca vrei lasi sa innoiasca baza de date. Apoi dai la complet scan. Daca detecteaza, stergi virusul si scanezi din nou.O data de doua ori, pana da rezultat zero.