| tinuolaru1234 a întrebat:

vreau sa imi montez sistem de supraveghere (il vreau mai mult pe timp de noapte), ce kit imi recomandati? sub 450 de lei dar sa mearga control la distanta. Sau chiar o camera sa o conectez in laptop dar tot cu control de la distanta ar fi mai buna. Astept niste pareri

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti monta camera IP cu vedere de noapte, pe care sa-l conectezi la internet.
Un asemenea echipament complet, cu 4 camere, te costa pana la 800 lei.