| tinuolaru1234 a întrebat:

Vreau sa montez acest kit de supraveghere in curtea casei. Ceva pareri despre el? Cum se descurca pe timp de noapte? Este usor de montat?
Aș mai avea nevoie si de alte accesorii?
https://altex.ro/kit-supraveghere-myria-my2800-4-camere- exterior-hd-720p/

Răspuns Câştigător
| simpluone a răspuns:

Nu am folosit exact acest kit deci nu iti pot spune cum se vede si daca merita. Cel mai bine sa vezi la o proba intr-un magazin altex. Insa ca si accesorii iti mai trebuie un HDD pentru DVR, eventual alimentatoare pentru videocamere (nu am citit ca ar avea incluse), fire/cabluri. Iti recomand fir de retea si connectori balun (cauta pe net despre connectori balun) daca ai distante relativ mai lungi caci cablu special pentru camere este ceva mai scump.

| tinuolaru1234 explică (pentru simpluone):

Multumesc! vad ca este si la oferta astazi. 400 de lei

1 răspuns: