| ktalyn178 a întrebat:

Salutare tuturo.
Am un Samsung Galaxy Note 2 si de vreo 2 saptamani am probleme cu bateria, desi imi arata ca are 80-90% baterie, se descarca brusc. Pe langa asta, astazi mi s-a inchis, ca de obicei si cand l-am deschis aveam pe ecran o casuta neagra usor transparenta cu specificatiile telefonului. Casuta asta aparea doar cand eram in ecranul HOME sau in meniu. Dupa cateva cautari pe net, am inteles ca telefonul meu se afla intr-un mod FACTORY. Mi s-a sters totul din el (setari, aplicatii, conturi, etc.). Care ar putea fi cauza si o solutie pentru aceasta problema are cineva?
Va multumesc anticipat.
Las si un screenshot cu telefonul.
http://postimg.org/image/nvsqoh96r/

1 răspuns:
| Sarcopt a răspuns:

Vezi dacă rezolvi ceva cu o resoftare de soft. Problema cu descarcatul brusc şi închisul telefonului am pățit-o la un S4, i se umflase bateria, după ce am schimbat-o nu am mai avut problema.