| needTOknow a întrebat:

ce parere aveti despre telefonul Sony Ericsson xperia play. Am vazut specificatiile telefonului am nevoie doar de o parere de la cunoscatori. Tine bateria? cum este ecranul? e.t.c
Mersi frumos.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Am dat eu un reportlaughing. telefonul e asa si asa. De ce zic asa si asa, deoarece configratia hardware este slabuta pentru 2012. E singlecore, vs quad, cum avem azi la s2/onex/ lg4x. In rest, ca si caitate este foarte ok, bateria, tine... ca la orice smartphone, dar daca te joci, se duce repejor.

| BlackD a răspuns:

Tata are xperia. Eu zic ca merge foarte bine, ecranul e usor de folosit. Si-a pus niste aplicatii pe el si acum are gps, vremea [asta e cel mai interesant poti vedea cum va fi vremea unde te afli din ora in ora 3 zile]. Despre baterie stiu ca tine incarca foarte rar. Incarcatorul este foarte bun, cablul se poate conecta la fel ca un cablu de memorie dar il poti folosi si ca incarcator. Sper sa intelegi si sa-ti fi fost de ajutor happy

| needTOknow explică:

Ai noroc ca nu sunt junior ca te raportam una doua.

| Seby90 a răspuns (pentru needTOknow):

L-am raportat eu. Np.