| Sergiuvaly a întrebat:

Salutare tuturor, am o problema in legatura cu facebook-ul. Cand intru la pozele mele la sectiunea,,Fotografiile tale" cea din dreapta de,, Fotografii cu tine" imi apar doar ultimele 15 poze din cronologie. Pana astazi imi apareau toate. Totusi, pozele care nu imi apar inca le am, dar in alte albume. Cum procedez sa imi apara toate pozele ca inainte?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Craciun_1997 a răspuns:

Este un up-date la Facebook! Toate pozele tale sunt salvate in albumele de pe site-ul de socializare!