| antonel18 a întrebat:

Salutare tuturor, de ceva timp intalnesc o problema pe Youtube, in timp ce ma joc si ascult melodii de pe Youtube mi se tot stinge monitorul pentru o fractiune de secunda cat se schimba melodia ( cat isi da acel refresh la pagina, dupa ce o schimbi ca de obicei ). Problema e ca la fiecare melodie face asa, si asta doar pe Youtube, ca si cum dupa ce si-ar da refresh ar intra in sleep pentru o fractiune de secunda. Ma poate ajuta cineva cu aceasta problema? :/ Multumesc anticipat.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Minimalizeaza intai browserul si abia dupa aceea pornesti jocul.