| hatze a întrebat:

Salutare, am si eu o problema! cand vreau sa ascult o melodie pe youtube ascult un timp, apoi se intrerupe si nu mai merge sad asa face mere crying(crying ma puteti ajuta? dau funda, p. s si cu google chrome si cu firefox tot asa face

Răspuns Câştigător
| Innovation a răspuns:

Pai de cele mai multe ori se intampla din cauza memoriei prea multa ocupata in caculator. Daca ai multa memorie ocupata nu mai poate rula bine toate comenzile.Ori daca nu e din cauza asta inseamna ca nu ai o versiune de Adobe Flash Player.De asemenea poate fi si de la conexiunea de internet care nu este prea buna. Poti incerca inainte de a face ceva din astea sa astepti ca videoclipul sa se incarce. Sper ca ti-am fost de ajutor!

2 răspunsuri:
| SkyZ0 a răspuns:

Pai e viteza netului prea mica am patit si eu la fel cand aveam modem de la Vodafone

| BoDySP a răspuns:

Sterge memoria cache sau reinstaleaza acele browser daca nu merg nici asa inseamna ca este de la net.