| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Youtube-ul sau poate cu laptopul.Ascultam niste melodii pe Youtube si dintr-o data mi se inchide pagina,o redeschid si dau drumul la melodie, dar nu se mai aude nimic. Daca intru pe alt site si incerc sa ascult o melodie merge, dar pe Youtube nu merge.I-am dat restart la laptop dar tot nu merge. Ajutor repede!

2 răspunsuri:
| dinumario a răspuns:

Cred ca ti s-a ars placa audio, daca merge pe alte situri verifica tot

| tudorsad a răspuns:

Incearca o reinstalare, in ordine, a urmatoarelor: browserul pe care il folosesti, Adobe Flash Player, drivere placa sunet.

daca nici asa nu functioneaza inseamna ca e o problema hardware...