| CatalinBRG33 a întrebat:

Salutare tuturor! Mai pot recupera un cont de yt daca nu mai tin minte parola si nici emailul?

Răspuns Câştigător
| Santo2190 a răspuns:

În cazul în care ti-ai pierdut accesul la orice metoda de recuperare, singura solutie este sa contactezi suport-ul dovedind ca esti titularul contului

1 răspuns:
| Zartbitter a răspuns:

YouTube (Google) îți permite să-ți recuperezi datele de autentificare prin numărul de telefon sau adresa de email alternativă. Date care ți-au fost solicitate atunci când ai creat contul.