| Elena_Delia_1993 a întrebat:

Aveti idee cum as putea recupera un cont de Instagram? Este chiar contul meu si nu mi amintesc parola sau emailul scris. Sau il pot sparge cumva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot face dacă mi-am uitat parola?

Dacă nu îți amintești parola, o poți reseta folosind adresa de e-mail, numărul de telefon sau contul tău de Facebook. Dacă nu-ți poți reseta parola astfel, deschide aplicația Instagram pentru ajutor suplimentar.

Resetarea parolei folosind adresa de e-mail, numărul de telefon sau contul tău de Facebook

Pentru a-ți reseta parola, deschide mai întâi aplicația Instagram. În ecranul de conectare, atinge Primește ajutor pentru conectare sub Conectează-te. De acolo:

Pe Android: selectează Folosește numele de utilizator sau e-mailul, Trimite un SMS sau Conectare cu Facebook, apoi introdu datele de conectare și urmează instrucțiunile de pe ecran.
Pe iOS, atinge Nume de utilizator sau Telefon. Introdu adresa de e-mail, numele de utilizator sau numărul de telefon, apoi atinge Trimite linkul de conectare.

| tzuria79 a răspuns:

Ai doua optiuni, cauti pe net un hacker din Romania sau de oriunde, ca sa te ajute sa-l spargi sau contactezi Instagram, ceea ce este cel mai simplu, trebuie sa aiba vreun numar sau mali la ei pe site, sper sa-l recuperezi.