| Balanescu_Radu_1988 a întrebat:

Salutare tuturor.
Mi-a venit o idee sa fac un website http://onetrillionclicks.com/, unde am pus un buton ce trebuie apasat de un trilion de ori. M-am inhamat la mult, fiindca 1.000.000.000.000 e foarte mult. Cum credeti ca ar trebui sa-l promovez sa poata sa ajunga in toate colturile lumii? Daca un miliard de oameni intra pe site, trebuie sa dea fiecare click pe buton de 1000 de ori.

1 răspuns:
| Vlad617 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faci o pagina de Facebook si sa ii rogi pe toti sa dea share paginii, roaga-ti prietenii/familia/cunostintele sa te ajute.