| bibanulmare21 a întrebat:

Salutare vreau sa îmi cumpăr un PS3 de aici http://m.okazii.ro/......a177206239 si am observat că acest utilizator are peste 700 calificative bune si nu sunt sigur să cumpăr de la această persoană sau să nu cumpăr? Va rog daca îmi răspundeți să imi dati un raspuns detaliat dau fundă!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Poti lua linistit PS3-ul pentru ca pare un user serios, are rating de 99% si foarte multe calificative pozitive, sunt sanse infirme sa iei teapa, plus ca are garantie de livrare, adica daca nu esti multumit de produsul primit primesti garantat banii inapoi.

| tehnoologatulcareunstienimic a răspuns:

M-am uitat si vad ca consola este buna.tio recomand chiar sa o cumperi.