| meinteil a întrebat:

Salutare tuturor as dori sa imi cumpar o consola de jocuri insa problema este ca nu stiu ce sa aleg PlayStation 4 sau Xbox One?
As dori si pareri de ce anume ati alege una dintre cele doua console.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| SerbanAntoniaElena0550 a răspuns:

Salut! Din experienta mea eu zic ca PlayStation 4 e mai bun!
In PlayStation 4 grafica e mai buna, jocurile merg mai bine, de obicei sunt cele mai tari jocuri in consola, pentru ca din cate am auzit, prima data apar jocurile la PlayStation 4 si are memorie mai multa! Sper ca ti-am fost de folos^^