| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să stiu daca afectează cu ceva un magnet de neodyim Atașat la cheile mașinii. Magnetul are 3X1 cm si l-ap pus deoarece mi se pare folositor un magnet. Si mai ales de prinderea cheilor pe o suprafața metalică si nu lăsate pe masă, mai am si un stick cu o mică lanternă
Deci esteposibil să afecteze in timp cipul sau bateria cheii?

Răspuns Câştigător
| IFeelS0Alone a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic masina, poti sa iti pui ce magneti vrei tu linistit.