| Ioana_Delia_1998 a întrebat:

Salutări! Ce faceţi? Am nevoie de o mică părere. Vine Crăciunul și m-am gândit să-i ofer cadou un smartwatch. Ceasul...nu știu ce să zic. În special, voi băieţii ce reacţie aţi avea când veţi primi cadou de la iubita? Preferaţi ceas sau smartwatch? Vă rog.

Răspuns Câştigător
| mellisa_1721 a răspuns:

Mai eu nu as merge pana aici.un ceas de marca normal tot timpul are ceva mai glamour decat smartul.adica e mai vintage te duce in cu totul alte zone decat un smartwatch

3 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Un ceas quartz dupa parerea mea ramane cel mai finut. Pana la urma gestul conteaza.

| Ioana_Delia_1998 explică:

Păi nu știu ce să zic. Am zis că smartwatch e mai finuţ şi multifuncţional. Nah, până la urmă e un ceas interesant. Rar mai sunt băieţi care să poarte un asemenea ceas. Voiam să fie ceva mai deosebit. Greșesc?

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Daca vrei un smartwatch nou, ieftin si performant, eu iti propun urmatoarea oferta:
http://www.hbmag.ro/2023/11/sw115.html