| ThinkDifferent a întrebat:

Salutari TPU! Aveam o pagina mice de vreo 950 de likeuri! Am mai vorbit cu niste pagini sa-mi faca publicitate si mi-au facut! A trecut vreo saptamana dupa ce mi-a facut pub si acum dintr-o data a inceput sa creasca foarte tare numarul de likeuri! Deci intr-o zi am facut 400 de likuri este imposibil! Deci ieri am avut 1000 si acu am 1500! Oare ce s-a intamplat? ca pub nu mi-a mai facut cineva de vreo 2 saptamani.Ce se intampla?

4 răspunsuri:
| deadeutsa a răspuns:

Daca afli zi-mi si mie ca si eu vreau laughing Important este sa nu iti descreasca la fel de repedewinking

| ReusxD a răspuns:

Dacă ai adus atâta lume şi ai primit like-uri non-stop, înseamnă că ţ-ii s-au promovat pagina, şi de acum persoanele o vor găsi uşor, şi nr. de like-uri o să crească pe zi ce trece.

Baftă!

| ThinkDifferent explică (pentru ReusxD):

Hmmmm e cam ciudat ca sunt likeuri pe secunda dar in fine happy

| Maria_Doru_Andreea_1990 a răspuns:

Buna faci publicitate ca am si eu nevoie de publicitate la pagina mea ca am 11 like-uri