| ThinkDifferent a întrebat:

Salutari TPU! Aveam o pagina mice de vreo 950 de likeuri! Am mai vorbit cu niste pagini sa-mi faca publicitate si mi-au facut! A trecut vreo saptamana dupa ce mi-a facut pub si acum dintr-o data a inceput sa creasca foarte tare numarul de likeuri! Deci intr-o zi am facut 400 de likuri este imposibil! Deci ieri am avut 1000 si acu am 1500! Oare ce s-a intamplat? ca pub nu mi-a mai facut cineva de vreo 2 saptamani.Ce se intampla?

1 răspuns:
| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Mai bine nu ai mai intreba ce se intampla ci sa te bucuri ca ai o pagina destul de populara.Zic si euwinking