| LovelyKitty2 a întrebat:

Scuzati categoria va rog ajutati-ma cum fac like-uri pe ask.fm cu www.addmefast.com? Cum copiez un raspuns de al meu adica linkul unui singur raspuns

Răspuns Câştigător
| Lvrkiosif a răspuns:

1. iti faci cont. dai likeuri la alti si faci puncte, apoi adaugi linkul de la raspunsul care vrei likeuri.
2. dai click pe "acum o ora" sau "acum 2 zile" etc

| Mocăneț_Marinela_1999 a răspuns (pentru Lvrkiosif):

Unde sa dau like-uri? pe ask?
explica-mi mai detaliat te rog ce trebuie de facut ca sa acumulezi puncte.

| Lvrkiosif a răspuns (pentru Mocăneț_Marinela_1999):

Http://i66.tinypic.com/n6ul8x.jpg
uita-te in imagine
in partea stanga selectezi ce vrei sa faci iar in dreapta ai ofertele.