| darius111222333 a întrebat:

Se merita banii pentru http://altex.ro/smartphone-allview-v2-viperi-4g-16gb-dua l-sim-black Voi avea problema cu el daca il cumpar gen sa se blocheze, strice etc?

1 răspuns:
| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Se merita bani pentru acel telefon. In caz ca se va strica sau nu va merge ai drept de retur de 30 zile de la data ridicari si poate fi inlocuit, banii inapoi sau alt produs de aceiasi valoare. Daca se blocheaza sau se strica ceva la el pe percursul primilor 2 ani este acoperit de garantie, dar daca il scapi in apa sau trage umezeala garantia nu mai acopera si va fi pierduta sau in cazul spartul ecranului se aplica tot aceiasi masura.