| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa dau un iphone 5 32Gb full box pe un Oneplus One de 64Gb?
Nu ma intereseaza sistemu de operare vreau dora un tel care sa mearga bine si sa ruleze pe net si unele jocuri repede.

2 răspunsuri:
| beucanicu a răspuns:

Nu merita! Ios are un procesor frt bun! Chiar daca frecventa celuilalt e mai mare, iphoneul ruleaza mult mai repede si bine!

| Mihai321312 a răspuns (pentru beucanicu):

Serios. E 5 simplu cel pe 32biti cu 32nm nu 5S cu 64biti si 28nm, Esti sIgur? Fara suparare, vreau doar sa fiu sigur ca nu faci confuzie. Ca nu am vazut cum merge Oneplus da nu mi-se pare ca iPhonu-ul meu merge chiar as de bine cum mergea acu 1-2 ani.