| Dragos7899 a întrebat:

Se poate ca pinul de la paysafe pe care îl cumpăr sa fie deja folosit?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu se poate. Sfatul meu este ca acel cod de pe "hartia" cumparata sa fie introdus cat mai repede in cont cand ajungi acasa, ca cu cat trece timpul mai mult, cu atat sunt mai mari sansele ca un generator online de coduri sa produca acel cod. Iti garantez oricum ca atunci cand ti-l da nu este folosit codul (ti-l genereaza pe loc, deci el este unic).

| Wr3nch a răspuns:

Daca nu il iei de la la posta sau un loc de incredere dalaughing