| yonutz13snp a întrebat:

Pot plati prin paysafecard si daca nu am cont? Am vazut cand dau sa cumpar prin paysafe imi da sa ma loghez sau sa bag pinul. Vreau sa stiu daca merge la Steam prin paysafecard in Romania si daca trebuie sa am cont pe paysafe ca sa cumpar jocuri pe steam.
FUNDA VOT

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Nu trebuie, iti da un cod care il poti utiliza cand doresti tu, nu este nevoie de cont. Dar daca de exemplu ai 2 psc-uri de 50 lei daca ai cont le poti combina sa ai 100 lei.

| yonutz13snp explică (pentru userul7200):

Si sa iti faci cont este free? Si de ce iti cere strada numar localitate si cod postal?