| GulDan a întrebat:

Se poate face bani din desene? Mi s-a spus ca mori de foame.

Dar vad multi care fac bani frumosi

Eu desenez anime, carton si realistic...as putea face ceva?

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Au avut dreptate, asculta de ei!

| OnuOnulică a răspuns:

În ziua de azi poți să faci bani din orice daca ai talent și puțină ambiție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar poți. happy Daca ești interesat poate facem echipa ma gândeam sa facem o animație în after effects. dacă vrei mai multe detalii da-mi mesaj privat cu facebook-u tau.

| Kaℓi a răspuns:

E ca in orice arta: multi chemati, putini alesi.

| GulDan explică (pentru Kaℓi):

Idea e ca vreau sa stiu la ce nivel sunt daca am talent sa fiu ales laughing

| GulDan explică (pentru lpavel):

E singuru talent care il am laughing da dar doar oamenii batranii mi-au zis asta...

| lpavel a răspuns (pentru GulDan):

Se spune ca uneori e bine sa asculti de batrani pentru ca au trecut prin viata si au vazut multe, in cazul tau n-ar strica daca ia-i asculta...
Dar asta e o parere de-a mea, tu faci cum crezi! Apoi nu conteaza ca nu te pricepi acum la altceva, invata ceva care e mai banos! Bafta!