| berlin a întrebat:

Se poate puna Android pe un pc?

4 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Da, se poate. Si nu numai cu BlueStacks. Poti rula Android direct pe PC, fara emulator!

| Bogdan549 a răspuns:

Da se poate pune Android pe pc. Exista mii si mii de versiuni de aplicatii care ar putea simula versiunea si multe modalitati prin care sa iti instalezi Android pe pc. Acum depinde de ce ai nevoie sa faci cu el instalat. Ca asa ti-as recomanda sa iti instalezi un emulator cum ar fi bluestacks presupunand ca nu te pricepi gandindu-ma ca cineva priceput la calculatoare nu ar pune o intrebare ca asta pe TPU.

| RazOl17 a răspuns:

Se poate cu o aplicatie, BlueStacks

| Bogdan549 a răspuns (pentru RazOl17):

Nu numai cu bluestacks. Aia e cea mai cunoscuta.