| andreea964 a întrebat:

Se poate sterge continutul unui CD?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar daca scrie pe el CD-RW ceea ce inseamna CD rewritable (care se poate sterge pentru a fi inregistrat cu date noi)

| Dismally a răspuns:

Nu, poti doar sa-l distrugi daca vrei sa faci pierdut continutul.

Bula
| Bula a răspuns:

Sunt soua tipuri de CD-uri / DVD-uri:
- CD - uri / DVD - uri inscriptionabile, care se pot scrie doar odata - aceste discuri doar se pot distruge
- CD - uri / DVD - uri re-inscriptionabile (RW), continutul carora se pot sterge, dupa care se pot scrie din nou