| boss97 a întrebat:

Salut.1.Cum se poate sterge continutul unui Cd, sau sa-i mai pui muzica?
2.Care sunt Cd-urile in care incap mai multe melodii?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Continutul cd-ului nu se poate sterge sau adauga!
Toate cd-urile au acelasi memorie, adica 700 de mb!
Dvd-urile sunt mai mari (4, 7 gb) dar combinele muzicale nu suporta dvd-urile! Bafta!

| suntserios a răspuns (pentru lpavel):

Ba se poate adauga daca la precedenta scriere nu ai inchis sesiunea acestuia.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Il faci multi-sesiune daca nu ai informatie sa ocupi tot spatiul, apoi poti sa mai adaugi. De sters, nu se poate sterge!

| gogυ a răspuns:

Se poate sterge doar daca e cd reinscriptibil, CD-RW.Cd urile normale se pot inscriptona pana la 700 de mb cu conditia sa nu "inchizi" cd-ul decat la urma, cand e plin.