| CosminLeanca a întrebat:

Sistem IT MYRIA Style V20, AMD A8-6600K pana la 4. 2GHz, 8GB, 1TB, AMD Radeon HD 8570D 2 GB.

Ce jocuri ar merge pe acest sistem?

6 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Pff.ce nu ar merge, o sa iti mearga toate de la A la Z

| CPAElites a răspuns:

Placa video e integrata.
E slab rau pentru jocuri, mai ales daca vrei sa te joci ceva mai nou de 2013
Care este bugetul tau maxim?

| Anonimuserr a răspuns:

Da este bun pentru jocuri. Poți juca și Full Hd multe jocuri cu această configurație.
Și anume ultimele jocuri nou apărute îți vor rula destul de bine.
Battlefield Hardline
Battlefield 3
FIFA 16
PES 2016
Call of Duty Ghosts
Call of Duty Advanced Warfare

| Alexs_Alexs_1999 a răspuns (pentru CPAElites):

Te vad de foarte multe ori pe la aceasta sectine desii esti praf in acest domeniu ce pot sa spun, te rog nu mai induce oamenii in eroare.Da intr-adevar este o placa video integrata si e destul de slabuta dar pot rula jocuri pe niste performante mai mici chiar cu aceasta placa video si o stiu din propria experienta so *** please.

| FlorinCiokan a răspuns:

Ar trebui sa iti mearga
CS 1.6
Euro Truck Simulator 2
si Cross Fire

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Cine te-a pacalit ca are placa de 2gb? Eu am aceiasi unitate si are placa video de 1gb, poate ai facut tu upgrade