| CinevaNou a întrebat:

Stie cineva cum pot face un site ca TPU in care sa fiu eu >admin?: cine ma ajuta primeste si el admin

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii despre programare?

| matrix100 a răspuns:

Un site ca asta costa multi bani si necesita cunostinte avansate de programare

| g4mma a răspuns:

Auzi fata? Ce stii tu despre programare?rolling on the floor))

| CinevaNou explică (pentru suntserios):

Stiu sa fac scripturi de flud in linux smug

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru CinevaNou):

Invata hmtl si css, pe urma ceva programare, apoi partea de programare web, php, js, mysql si mai discutam in 2-3 ani

| CinevaNou explică (pentru suntserios):

Nu reusesc sa gasesc prea multe informatii legat de hmtl, la ce e folosit?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru CinevaNou):

Http://lmgtfy.com/? q=tutorial+html

| CinevaNou explică (pentru suntserios):

Nu merge linkul. Dar e hmtl sau html?