| Vişinescu_Ana_2003 a întrebat:

Stie cineva cum pot face update antivirusului Windows din butoane pe laptop deoarece mi-a dispărut sagetica de pe ecran si cred ca asta este problema. Va rog mult

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Mergi la: Panou de control\Toate elementele din Panoul de control\Pictograme în zona de notificare
Sau dai click dreapta pe taskbar si selectezi "Proprietati", in rubrica "Bara de activitati", in caseta "Zona de notificare" dai click pe Particularizare
Se deschide un meniu iar in coltul din stanga jos vei vedea o optiune pe care o poti dezactiva.

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Fai o reactualizare la pc