| xXSpikeXx a întrebat:

Am o problema
Am un laptop HP dv7 Windows 8
1.Mi se vad niste linii pe ecran nu pentru mult timp...linia palpaie si se opreste(dispare)
2. Imi apar niste erori in coltul ecranulul mai exact in dreapta ecranului (nu numai in partea aceea dar si in alte parti)
Apar erorile si dispar intr-un timp foarte scurt
am dat restart la laptop si mi-au disparut erorile din coltul ecranului mai putin dungile acelea

Am mai avut niste erori de la windows probabil dar le-am rezolvat.
Eu cred ca ori e o eroare de la Windows(am mai avut)
Ori am un Virus (am NOD 32)

Vreau raspunsuri cat mai multe o sa aleg raspunsul catigator + Funda...

P.S:Laptopul il am de acum 4 saptamani
P.S:Nu este din ROMANIA

3 răspunsuri:
| xXSpikeXx explică:

Am conectat Laptopul la un monitor si tot aceeasi chestie cu liniile

| xXSpikeXx explică:

Am uitat sa mentionez ca acum 3 saptamani nu imi facea asa

| mersec2RR a răspuns:

Reinstaleaza windowsului.asa e recomandat