| Georgica03 a întrebat:

Stie cineva cum pot scoate un extras de cont acasa la imprimanta din aplicatia George de la BCR?
Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. Listezi documentul. (docomentul) rolling on the floor

| Georgica03 explică (pentru anonim_4396):

De unde fac asta in aplicatie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Georgica03):

Sau trimite-le un mail. Eu am Raiffeisen, în aplicația asta pot genera un extras în format pdf.
Eu cerusem asa de la BT și în câteva minute mi-a fost trimis mail-ul. Îi rogi, desigur, să ți-l trimită cât mai repede. Sa nu aștepți o luna.
Nu știu, nu mai am card la BCR. Încearcă și asa, sa-i suni

| GPA a răspuns:

Ți-l trimiți prin mail prin intermediul aplicației de internet banking, aplicația George -> rapoarte și tranzacții -> extras de cont. De pe mail descarci documentul și-l imprimi.

Sau te poți duce la bancă și să ceri un extras de cont.