| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se activeaza windows 7? dau fundita -raspunsului corect!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cacu

| DeyCj a răspuns:

De activat mai greuţ şi riscând să îl buleşti dar are o opţiune de reactivare a perioadei de „graţie" ce se poate folosi de maxim 3 ori şi se numeşte „rearm" şî se face aşa:
1 Click pe „START"
2 În bara de căutare „Search" scrie: cmd apoi dai „ENTER"
3 Va afișa rezultatul căutării, apoi click dreapta pe „cmd" și alege din meniul contextual „Run as administrator"
4 În fereastra „CMD" scrie comanda: slmgr -rearm
5 Dai „ENTER" şi va apărea o fereastră în care îţi spune că operațiunea sa efectuat cu succes și confirmi cu„OK"
6 Restart

| Caataa a răspuns:

Buna stiu eu cum. Uite intai trebuie sa descarci un program deci sunt mai multe dar iti zic foarte bune:Renowewat si Windows Activer si dupa dai pe start si gata trebuie sa dai un restart calculatorului tau fundita te rog? asta e primul meu raspuns si am 9 anisori te rog