| Afurisenia a întrebat:

Stie cineva daca mai functioneaza site-ul "lajumate"? De trei zile incerc sa pun un anunt si nu pot.
Pe contul existent, nu se incarca harta. Am facut cont nou, dar nu primesc mailul de confirmare a contului. Si... tot asa.
Am incercat si pe olx dar nu-mi trimite codul de verificare a telefonului si alt numar nu am.

Răspuns Câştigător
| Afurisenia explică:

Incearca sa iei legatura pe Facebook cu cei de lajumatate.ro.Lasa-le un mesaj, sigur te vor ajuta.Pentru Olx iti las un link sa-i poti contacta
https://ajutor.olx.ro/hc/ro/sections/201876265-Contact-OLX

10 răspunsuri:
| GabyT10 a răspuns:

Am incercat sa pun acum anunt pe lajumatate.ro si merge, eu am reusit.Nu stiu ce se intampla pe contul tau de nu iti permit sa postezi un anunt.Pe Olx este important ca numarul inregistrat sa fie un numar valid de mobil din Romania si care sa nu fi fost utilizat anterior pentru verificarea altui cont OLX. Daca a fost utilizat pentru verificarea unui alt cont OLX, ambele conturi vor fi restrictionate.

| Afurisenia explică (pentru GabyT10):

Am facut si cont nou. Degeaba.
Nu, pe olx nu am mai avut cont niciodata.

| Afurisenia explică (pentru Afurisenia):

Multumesc!
Iti spun ce am facut dupa ce vorbesc cu ei.

| GabyT10 a răspuns (pentru Afurisenia):

Ok,sper din suflet sa poti rezolva problema happy

| Afurisenia explică (pentru GabyT10):

Sper si eu. Multumesc.

| GabyT10 a răspuns (pentru Afurisenia):

Cu mare drag si placere happy

| Afurisenia explică (pentru GabyT10):

Am primit raspuns si m-au indrumat pe site. Dar pe site, eu le scrisesem deja. Daca primeam raspuns, nu mai intrebam aici.
Oricum, multumesc pentru tot. Cu bine!

| GabyT10 a răspuns (pentru Afurisenia):

Chiar imi pare rau ca nu te-au ajutat. Poate reusesti sa-ti faci alt cont.Sa auzim de bine, o zi frumoasa iti doresc.

| Afurisenia explică (pentru GabyT10):

Asta este. Mai vad eu...
O zi buna si tie.

| GabyT10 a răspuns (pentru Afurisenia):

Multumesc frumos happy