| Dement_Copil_1998 a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa iau Adobe Flash Player pentru Android 2.3.6 pe Galaxy Gio si nu pe Google PLay(Android-Market) nu ewinking
si daca puteti sa explicatii si cum se instaleaza

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Poate iti este de ajutor asta:http://tutoriale-android.info/

| Dement_Copil_1998 explică (pentru Petrica44):

Am mai incercat asta...nu merge sa-l dezarhivez...

| Petrica44 a răspuns (pentru Dement_Copil_1998):

Nu,eu am iPhone. Daca vrei iti mai caut. Incearca si tu; eu le gasesc in pagini straine.

| Dement_Copil_1998 explică (pentru Petrica44):

Sincer eu tot caut...dar nu gasesc nimic bun...ce mi-ai dat tu acea cu tutoriale-android.info era bun dar nu le pot dezarhiva ca sunt corupte

| Dement_Copil_1998 explică (pentru Petrica44):

Ce inseamna RooT explorer si unde sunt fisierele data/data/com.adobe.flashplayer/lib/ laughing

| Dement_Copil_1998 explică (pentru Petrica44):

Frt nu-s daca reusesc...dar multumesc mlt ca ma ajutihappy ai fundawinking dar sper sa reusesc

| Petrica44 a răspuns (pentru Dement_Copil_1998):

Imposibil sa nu reusesti.

| sltlp a răspuns (pentru Dement_Copil_1998):

Doar asa sa fiu prezent happy

| Dement_Copil_1998 explică (pentru Petrica44):

Stii imi zice sa instalez Flash Player.afk sau cv de genu si dupa sa bag alte fisiere cu lib in data/data/com.adobe.flash/lib si nu gasesc fisierele...ca se instaleaza in telefon si nu gasesc fisierele din tel

| Dement_Copil_1998 explică (pentru Dement_Copil_1998):

Nu gasesc fisierele data/data/com.adobe.flashplayer/lib