| Cjxhhffhh a întrebat:

Stie cineva o aplicatie Android care sa înregistreze ecranul nu si vocea mea?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu stiu de asemenea aplicatie, dar vocea ta poti elimina foarte simplu: astupi microfonul.
Pentru aceasta lipesti cu scotch o bucata de material textil subtire, peste care pui o bucata de plastelina mai groasa. Astfel izolezi fonetic microfonul.
Daca nu ai altceva la dispozitie, poti astupa gaura microfonului cu un deget sau cu... guma de mestecat (atentie, sa nu intre si in gaura! ).

| Chez0nz a răspuns:

Buna.
Incearca : Screen Recorder, AZ Screen Recorder, ADV Screen Recorder, ExplainIT, iLos Screen Recorder.
Daca te-am ajutat, Funda!