| valentin75 a întrebat:

Stie cineva sa monteze o imprimanta Lexmark X4550? Multumesc

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Sa-i faci o poza, sa-l vad si eu!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Care e nelamurirea? Bagata in priza, conectata la calculator si instalate driverele! Operatie de prescolar!

| valentin75 explică (pentru K0sti):

Prescolar, cum zici tu, problema e ca am demontat imprimanta, am remontat-o, dar am o problema. Am ramas cu un arc in forma de u ...si nu stiu de unde este, pare sa fie de la bratul care tine hartia, de bagat in priza si de pus drivere e usor, no problem!

| K0sti a răspuns (pentru valentin75):

Waleuuu, pai ce ai avut cu ea? Nasol, incearca sa-ti amintesti de unde l-ai scos! Partea proasta e ca nu gasesc nici manual de service pentru modelul asta!

| valentin75 explică (pentru K0sti):

Salut! A sarit, l-am gasit in interiorul imprimantei. Banuiesc ca este de la rola presoare pentru hartie, dar nu stiu cum se prinde! Restul il pot monta usor, le-am dibuit...