| titza10 a întrebat:

Am o imprimanta Lexmark 1300 care pana acum mergeadar acum nu merge.Cine stie ce este de facut?
Era scos usb din calc, acum l-am bagat inapoi dar tot degeaba.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu am doua imprimante Lexmark, care s-au dus pe apa sambetei. no talking Chiar nu stiu, care e problema lor. Probabil sunt foarte sensibile si dupa primele 2-3 luni, efectiv nu mai vor sa mai functioneze, sa mai listeze nimic. oh go on Incearca s-o duci in service. Bafta! peace signwinking

| Baiaaanca a răspuns:

Si eu am o imprimanta Lexmark 1200 si nu mai mergestraight face. Dupa cum se vede si din raspunsul @NOname, inseamna ca aceste imprimante Lexmark sunt foarte sensibile si slabe.

| maduts a răspuns:

Poate nu mai are tus, sau s`a uscat tusul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit ca si NOname. Mi s-au dus deja 3 imprimante. Nu stiu de ce tot cumpar de la aceeasi firma. laughing Cred, ca aceste imprimante sunt prea sensibile (desi au si plusurile lor), mereu li se intampla cate ceva!